W związku z nowelizacją Ustawy Kodeksu karnego, która wprowadza zmiany m. in. w treści art. 240  oraz koniecznością zapoznania się z „Zasadami ochrony dzieci, młodzieży, osób niepełnosprawnych i bezradnych przed wykorzystywaniem seksualnym w diecezji gliwickiej i archidiecezji katowickiej", zapraszam do wzięcia udziału w szkoleniu katechetów, którzy dotychczas nie mieli okazji zapoznać się z odpowiednimi normami i przyjętymi zasadami.

Dotyczy to osób, które niedawno rozpoczęły pracę katechetyczną, jak i tych, które nie brały udziału w szkoleniu, zorganizowanym przez Wydział Katechetyczny Kurii Metropolitalnej w Katowicach. Szkolenie poprowadzi ks. Łukasz Płaszewski – Delegat ds. Ochrony Dzieci i Młodzieży w Archidiecezji Katowickiej oraz Przewodniczący Zespołu ds. Prewencji Archidiecezji Katowickiej.

Zgłoszenia prosimy kierować pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szkolenie będzie prowadzone online na platformie Zoom. Ze względów technicznych, na każdy  z terminów może być zgłoszonych 80 osób. Każdy zgłoszony uczestnik otrzyma link wraz z instrukcją logowania. Termin zgłoszeń do 1. marca br.

Szkolenie odbywać się będzie od godz. 19.00. –20.30.
Do wyboru są następujące terminy:
8 marzec
10 marzec
12 kwiecień
14 kwiecień

Ewentualne pytania proszę kierować
do p. Małgorzaty Krzeszowskiej(kom. 660 992 809).
z wyrazami szacunku
Ks. Krzysztof Sosna

Najnowsze

19 czerwiec 2021

Zakończenie Szkoły Katechetów Parafialnych

45 uczestników ukończyło trzecią edycję Szkoły Katechetów Parafialnych.

11 czerwiec 2021

Ojciec pani Małgorzaty Krzeszowskiej odszedł do Pana

Z żalem zawiadamiamy, że w piątek 11 czerwca br. Bóg wezwał do...