Drodzy Katecheci !

W dniach 13-15 maja br. w CFD w Krakowie odbędzie się sesja: „Nasza tożsamość: zrośnięci z Chrystusem”. Poprowadzi ją o. Marko Ivan Rupnik SJ z Centro Aletti w Rzymie, teolog, rekolekcjonista, twórca mozaik. Z radością informuję, że uczestnicy będą korzystali także z nowo wybudowanego i poświęconego Domu Słowa, z auli, w której znajduje się mozaika o. Rupnika.

Zapraszam do udziału w sesji poświęconej konsekracji chrzcielnej, która stoi u fundamentu życia chrześcijańskiego. W trwającym okresie wielkanocnym sesja będzie cenną sposobnością do stworzenia paschalnego klimatu zasłuchania w Słowo, uczestniczenia w Eucharystii, adoracji przed Najświętszym Sakramentem. Jako duszpasterze CFD będziemy towarzyszyli posługą w Sakramencie Pokuty i w rozmowach indywidualnych.

Rozpoczęcie sesji: w piątek 13 maja o g. 15.30, zakończenie w niedzielę 15 maja obiadem o g. 13.30. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres CFD. Można to czynić drogą elektroniczną korzystając z formularza znajdującego się na stronie www.cfd.sds.pl pod linkiem Program 2

Ofiara za pełny udział wynosi: pokój 1.osobowy 350 zł.; pokój 2.osobowy 290 zł; pokój 3.osobowy – 270 zł; uczestnictwo bez noclegów i posiłków: 90 zł.

         Krzysztof Wons SDS Kraków, 9 maja 2022

               dyrektor CFD w Krakowie